Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації - внесення змін до генерального плану с. Рованці

11.12.2023

Відповідно статті 17, 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Боратинська територіальна громада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації – внесення змін до генерального плану с. Рованці.

Підстава для розроблення: рішення Боратинської сільської ради від 10.11.2023 № 19/16 «Про надання дозволу на розроблення проекту «Внесення змін в містобудівну документацію «Генеральний план с. Рованці» Замовник: виконавчий комітет Боратинської сільської ради.

Мета проекту: розроблення містобудівної документації – внесення змін до генерального плану с. Рованці у відповідності до чинного законодавства.

На даний момент проводяться роботи по збору вихідних даних. Тому прохання до громадян та інших суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність або планують здійснювати на території села, у разі необхідності, внести свої пропозиції до генплану щодо перспектив розвитку на найближчі 20 років в письмовій формі виконкому Боратинської сільської ради за адресою: 45605, Волинська обл., Луцький р-н, с. Боратин або на електронну адресу boratyn.zem@gmail.com.

Строк подання пропозицій: протягом місяця з дня опублікування повідомлення про початок розроблення містобудівної документації - внесення змін до генерального плану с.Рованці (дата опублікування 11.12.2023)

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.