Структурні підрозділи

Яручик Сергій Олександрович
Сільський голова
Сахан Людмила Андріївна
Секретар
Бехнюк Віктор Миколайович
Заступник сільського голови
Старости
Веремчук Вадим Богданович
Староста сіл Гірка Полонка, Полонка, Оздів
Тарасюк Марія Євгенівна
Староста села Коршів
Герасимчук Світлана Володимирівна
Староста села Лаврів
Яковець Галина Станіславівна
Староста сіл Ратнів, Вікторяни
Косарук Вікторія Ярославівна
Староста сіл Промінь, Лучиці, Коршовець, Вербаїв, Мстишин
Пастерук Руслана Миколаївна
Староста сіл Баківці, Озеряни
Відділ організаційно-правового забезепечення
Макарчук Богдана Володимирівна
Начальник відділу
Нежваловська Оксана Петрівна
Головний спеціаліст з реєстрації актів цивільного стану
Кравчинська Анна Миколаївна
Діловод
Шепеть Олександр Петрович
Адміністратор системи
Савчук Світлана Олександрівна
Спеціаліст-юрисконсульт
Відділ земельних ресурсів, кадастру і екологічної безпеки
Саченок Ярослав Григорович
Начальник відділу
Мороз Марина Петрівна
Спеціаліст
Сафонова Алла Анатоліївна
Спеціаліст
Коваль Юлія Володимирівна
Спеціаліст
Служба у справах дітей, сім’ї та соціального захисту населення
Мельник Вікторія Анатоліївна
Начальник служби
Пазюк Марія Анатоліївна
Фахівець із соціальної роботи
Казакова Іванна Володимирівна
Фахівець із соціальної роботи
Відділ бухгалтерського обліку та звітності
Савчук Олена Василівна
Начальник відділу-головний бухгалтер
Мельник Марія Василівна
Головний спеціаліст
Процюк Ганна Миколаївна
Головний спеціаліст
Максимчук Антоніна Ярославівна
Касир
Відділ соціально-економічного розвитку
Левчук Анатолій Олександрович
Начальник відділу
Цуз Ольга Володимирівна
Спеціаліст з промоції
Відділ центру надання адміністративних послуг
Пігула Алла Борисівна
Начальник відділу
Коваль Людмила Вікторівна
Заступник начальника
Баранецька Леся Степанівна
Головний спеціаліст
Місюк Тамара Адамівна
Головний спеціаліст
Денисюк Анастасія Сергіївна
Державний реєстратор
Маціюк Катерина Сергіївна
Державний реєстратор
Янчук Тетяна Павлівна
Спеціаліст з реєстру територіальної громади
Левчук Наталія Миколаївна
Адміністратор
Бецелюк Валентина Володимирівна
Адміністратор
Фіц Алла Миколаївна
Адміністратор
Назаренко Вероніка Валеріївна
Спеціаліст ІІ категорії
Яблонська Валентина Володимирівна
Головний спеціаліст
Відділ освіти
Хомич Олександр Степанович
Начальник відділу
Врублевська Оксана Йосипівна
Методист
Централізована бухгалтерія
Вегера Ганна Феодосіївна
Головний бухгалтер
Майструк Світлана Олександрівна
Бухгалтер
Яструб Світлана Дмитрівна
Бухгалтер
Тижук Світлана Віталіївна
Бухгалтер
Сокол Наталія Русланівна
Бухгалтер
Врублевська Мар’яна Євгенівна
Бухгалтер
Відділ культури та молодіжної політики
Кравчук Оксана Олександрівна
В.о. начальника відділу
Барда Валентина Олексіївна
Бухгалтер
Відділ фінансів
Радчук Ганна Валеріївна
Начальник відділу
Шилова Олена Олексіївна
Головний спеціаліст
Відділ з питань благоустрою
Мороз Андрій Леонтійович
Головний спеціаліст з питань ЖКГ
Поділитися: