Розпочато громадське обговорення

21.08.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ про громадське обговорення містобудівної документації «Детального плану території земельної ділянки площею 0,0809 з кадастровим номером: 0722880700:04:001:0974 в селі Рованці Боратинської сільської ради Луцького району Волинської області» для будівництва індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Боратинська сільська рада Луцького району Волинської області, керуючись ст. 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» пунктом 42 ст. 26 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повідомляє, що на підставі рішення від 10 грудня 2021 р. № 10/226 «Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки» розробляється містобудівна документація Детальний план території.

Замовником даної містобудівної документації є Боратинська сільська рада Луцького району Волинської області. Розробник детального плану території – ТОВ «Інжиніринг-Будпроект» (кваліфікаційний сертифікат відповідального виконавця окремих робіт, пов’язаних з розроблення містобудівної документації серія АА №000290. Фінансування робіт з розроблення містобудівної документації передбачається за кошти інвестора без використання бюджетних коштів.

Громадське обговорення містобудівної документації починається з «22» серпня 2023 року. Детальне ознайомлення із містобудівною документацією, графічними матеріалами можливе на офіційному веб-сайті Боратинської сільської ради та у відділі архітектури та містобудування Боратинської сільської ради з «22» серпня 2023 по «22» вересня 2023 року.

Дане повідомлення є підставою для подання пропозицій та зауважень з питань формування принципів планувальної організації забудови території населеного пункту, будівництва господарських та адміністративних споруд та інше (подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил). Анонімні пропозиції не розглядаються.

До участі у громадських обговореннях містобудівної документації запрошуються повнолітні, дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, власників земельних ділянок, які є суміжними землекористувачами; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати міської ради

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил.

Пропозиції та зауваження надаються в письмовій формі на електрону адресу boratyn.architecture@bortg.gov.ua (з посиланням на державні будівельні норми, пункти Закону) в робочі дні з 22.08.2022 по 22.09.2023. Телефон для довідок 0997500337. Адреса для листів45605, с. Боратин, вул. Центральна, 15, Луцький район, Волинська область.

Термін подачі письмових пропозицій (зауважень) закінчується «22» вересня 2023 року

Громадські слухання по факту завершення обговорення проекту містобудівної документації на місцевому рівні передбачено провести 21.09.2023р. о 14:00 в приміщенні актової зали сільської ради за адресою: 45605, с. Боратин, вул. Центральна, 15, Луцький район, Волинська область.