Боратинська громада розпочинає участь у проєкті «Активна молодь – сильна громада»

Благополуччя громади та країни прямо залежить від активності молоді, адже саме вона є рушієм змін у суспільстві. Зараз, коли наша країна проходить тяжке історичне випробування, особливо важливо чути голос молодих людей та дати їм можливість проявити себе у громаді, а також залучати їх до прийняття владних рішень.

Боратинська громада пройшла конкурсний відбір та стала учасницею проєкту «Активна молодь – сильна громада», який реалізує ГО «Центр Політичних Студій» за підтримки HOVERLA / проєкт USAID в Україні. Таким чином, наша громада стала однією з 30 громад-учасниць проєкту з Волинської, Рівненської та Одеської областей.

Проєкт спрямований на створення та/або активізацію молодіжних рад у громадах, підвищення рівня практичних знань та навичок членів цих молодіжних рад для ефективної і впливової участі у місцевих справах та процесах прийняття рішень. Він покликаний підтримати молодіжні ради, аби вони стали впливовими, спроможними та виявляли активність у місцевих справах.

22 березня в рамках реалізації проєкту «Активна молодь – сильна громада» Боратинський сільський голова Сергій Яручик та голова ГО «Центр політичних студій» Віталій Світлик підписали меморандум про співпрацю. Цей крок стане початком цілої низки заходів проєкту, що реалізовуватимуться впродовж року, а саме: різноманітні тренінги, презентації, форуми та інші інформаційні заходи. Команда експертів проєкту забезпечить фаховий супровід громад у заходах, надасть інформаційні та аналітичні матеріали, а також передасть обладнання для підтримки діяльності молодіжних рад.

«Молодіжна політика є одним з пріоритетів у Боратинській громаді, адже ми розуміємо, що без енергії, креативності та інноваційного мислення молодих людей розвиток громади неможливий. Ми завжди готові до діалогу та співпраці з молоддю і прагнемо, аби ця співпраця була системною та результативною. Тому, сподіваємось, що цей проєкт відкриє нові можливості для нашої молоді, допоможе їй консолідуватися та напрацювати чіткі, послідовні кроки діяльності молодіжної ради у громаді», — зазначив очільник Боратинської громади Сергій Яручик.

Молодіжна рада при Боратинській сільській раді націлена на активну участь у проєкті. Голова молодіжної ради Олександра Лось висловила свою думку щодо даної ініціативи:

«Участь у цьому проєкті припала чи не на найкращий час для нас. Ми досить юна молодіжна рада і зараз ми вибудовуємо фундамент, який забезпечить стале функціонування молодіжної ради в подальшому. «Активна молодь — сильна громада» — це можливість для нас стати кращими, ініціативнішими та знайти нових молодих людей, які лише підсилять роботу молодіжної ради».

Поділитися:
Жителів Боратинської громади запрошують на День бюджетної відкритості «Money-фест»
23.06.2024 18:12
Бюджетна грамотність – основа фінансового благополуччя людини, сім’ї, громади та навіть цілої держави. Вміння раціонально розподіляти кошти, правильно планувати доходи та видатки є дуже важливим у…
Вітаємо зі світлим святом Трійці!
23.06.2024 09:34
Дорогі мешканці Боратинської громади! Щиро вітаємо вас зі світлим святом Трійці! Це особливий день, коли ми згадуємо про велич духовних цінностей, що об'єднують нас як спільноту. Нехай це…
4 день «Тижня дитячого гарту»: як це було
21.06.2024 15:01
Вчора завершився четвертий день «Тижня дитячого гарту». Пропонуємо переглянути, як він минув. У селах Баківці, Лаврів, Радомишль, Гірка Полонка та Городище діти мали чудовий настрій, адже вивчали…