Ми хочемо, щоб більше людей дізналося про важливі події з нашого життя. Подекуди потрібно привернути увагу до кричущих суспільних проблем чи актуальних заходів. Однак, у XXI столітті інформаційний простір дуже гучний – тепер не так просто бути почутим.
Що робити, щоб стати помітнішим у соціальних медіа і як наслідок – займати більше місця у стрічках новин популярних сайтів?
Пропонуємо 5 порад: Як не загубитися в інформаційному просторі:
1. Позбутися формалізму
Зважаючи на актуальність проведення святкових заходів у період новорічно-різдвяних свят, пропонуємо вам відвідати цікавий захід «Бог ся рождає», який відбудеться 20 січня у клубі села Новостав. Початок події о 14 год. 00 хв. Запрошуємо всіх охочих насолодитися магічною святковою атмосферою та долучитися до українських традицій святкування Різдва.20 січня о 14 год. у клубі села Новостав відбудеться святкове дійство «Бог ся рождає». Запрошуємо поціновувачів українських традицій насолодитися святковою атмосферою Різдва.
2. Піклуватися про читача
Інформацію має зрозуміти кандидат економічних наук, п’ятикласник і ваша бабуся.3. Бути корисним
Мінімум суб’єктивних суджень – максимум цікавої та пізнавальної інформації.4. Наводити приклади
Давайте можливість своїм читачам аналізувати різні думки та формувати власну позицію.5. Ілюструвати
Зображення та фото зроблять ваш текст цікавішим і легшим для сприйняття.
Як щодо нас?
Зазвичай робота зі ЗМІ в державних установах та органах місцевого самоврядування ведеться за залишковим принципом. Але, якщо ви не працюєте зі ЗМІ, то хтось працює з ними за вас! Проте не завжди той «хтось» має добрі наміри. Тому, ми вчимося працювати з інформацією. Наприклад, у четвер, 17 січня, спеціаліст з проектної діяльності та промоції Ольга Цуз відвідала навчальний семінар «Школа медіаграмотності. Прес-реліз та особливості його написання для просування об’єднаних територіальних громад в інформаційному просторі».