Четвертокласники Мстишинської школи створили дитячий клуб «Розвивайко»

Трохи більше місяця минуло відтоді як відбувся конкурс-захист учнівських і студентських ініціатив у рамках програми «Ініціативна молодь», а перший проект вже втілюється у життя. Мова йде про облаштування дитячого клубу «Розвивайко» на базі 4 класу Мстишинської школи. Спільна ідея школярів щодо створення сучасного пізнавально-ігрового осередку, яку презентувала Мирослава Дручок, виявилася цікавою та отримала фінансування у розмірі 800 грн.

Із реалізацією ініціативи четвертокласники не забарилися – одразу по завершенню конкурсу разом із класним керівником Наталією Довгополюк зайнялися закупівлею дидактичних та ігрових матеріалів. Навчальні засоби обирали спільно, враховуючи потреби та запити усіх учнів класу. За виграні кошти вдалося придбати цифровий «Smart-кейс вчителя» від проєкту «Розумники» (надає доступ до більш ніж 16 000 інтерактивних завдань в ігровій формі з математики та української мови для учнів 1-4 класів), велику настільну гру Danko Toys «Vega», 3-Д пазли: «Пізанська вежа», «Ейфелева вежа», «Біг Бен» (Вежа Єлизавети), «Павич», «Магазин/Кафетерій».

Класний керівник Наталія Довгополюк розповідає, що саме програма «Ініціативна молодь» стала поштовхом для створення дитячого клубу, хоча певні напрацювання уже були: «Раніше ми купували матеріали, ігри за власний кошт, деякі прибутки отримували від здачі макулатури. Діти дуже активні, не ігнорують жодної можливості придбати у клас щось цікаве, тому вирішили взяти участь у конкурсі».

Варто додати, що дитячий клуб «Розвивайко» – це не ігровий простір, а справжній науково-пізнавальний центр. Тут школярі в ігровій формі вивчають ази інженерії, природничих дисциплін, математики та моделювання. Заняття настільки захопливі, що часто учні залишаються після уроків.

Створення дитячого клубу – це лише перший крок, у планах мстишинських школярів відкриття справжнього STEM-центру, де за допомогою сучасного обладнання проводитимуть експерименти та дослідження у галузі природничо-математичних наук, технологій, програмування, робототехніки.

Поділитися:

У Боратинській амбулаторії здійснює прийом виїзний флюрограф
09.05.2025 09:50
Шановні мешканці Боратинської громади! У Боратинській амбулаторії здійснює прийом виїзний флюрограф. Бажаючі мають змогу обстежитись за допомогою сучасного обладнання, на основі роботи з ШІ. …
Історія 19. «Пам’ятаємо! Перемагаємо! Спогади — 80 років потому»
08.05.2025 19:55
Спогади Зай Ганни Матвіївни, 1939 року народження, дитини війни, жительки села Боратин «Народилася я у селі Лютина Сабиновського району Пряшівської області у тодішній Чехословаччині…
Історія 18. «Пам’ятаємо! Перемагаємо! Спогади — 80 років потому»
08.05.2025 19:23
Спогади про Рубаху Андрія Антоновича (1914 – 2015 рр.), ветерана Другої світової війни, жителя села Баківці У травні 1941 року Андрія Антоновича разом із іншими баківчанами забрали…