Кавомолка 1812 року випуску, перша англійська булавка, книга з описами роду Романових, австро-угорська граната, ткацький верстат 1877 року… Ні, це не експозиція всесвітньо відомої мистецької виставки, а всього лишень експонати Баївського музею.
Щороку клуб-музей історії села Баїв та Волинського бджільництва відвідують сотні туристів, краєзнавців та бджолярів не лише з Волині а й з усієї України. У музеї зібрано більше 2,5 тисяч експонатів, серед яких унікальні історичні знахідки, альбоми написаної історії села Баїв та окремий тематичний відділ – музей бджільництва. Тут на власні очі можна побачити вулики колодного бджільництва, зразки натуральної вощини, десятки видів меду, медової мазі та бальзаму. До слова, У Баєві також знаходиться перший пам’ятник бджолі на Волині (2015 р.).
Одним із засновників клубу-музею є місцевий краєзнавець, митець Іван Душак. Чоловік разом із побратимами-бджолярами займався пошуком музейних експонатів та облаштуванням закладу. Іван Анастасійович також завідує баївською пасікою та входить до Братства бджолярів Землі Волинської «Ройовий Стан». Сьогодні на базі місцевого клубу-музею чоловік навчає бджільництву дітей та охоче ділиться з ними секретами цього ремесла. Окрім пасічництва, Іван Душак займається живописом. Його картини – справжні витвори мистецтва та окраса Баївського музею.