Дайджест подій Боратинської громади. ЛИСТОПАД

Останній місяць осені у Боратинській громаді розпочався із знайомства з новим сімейним лікарем. Мар’яна Андріївна Зазерина здійснює прийом пацієнтів у Боратинській амбулаторії, усіх охочих мешканців громади запрошують підписувати декларації із новим сімейним лікарем.


У листопаді розпочалися роботи із облаштування логопедичного пункту Боратинської громади. Завдяки підтримці Фонду Родини Богдана Гаврилишина, для логопедичного пункту придбали навчальні посібники та дидактичні матеріали для виправлення вад мовних недоліків, а також спеціалізоване логопедичне обладнання.


Вчителі-природничники обмінювалися досвідом. Педагоги відвідали навчальний заклад села Боголюби, аби ознайомитися з роботою місцевого шкільного лісництва та обговорити актуальні питання природничої освіти.


Розвиток біатлону у Боратинській громаді набирає обертів. До занять цим видом спорту долучається все більше дітей. Наразі юні спортсмени громади активно готуються до участі в зимовому чемпіонаті України з біатлону.


Мстишинські школярі долучилися до акції «Подаруй бібліотеці книгу»


Житель села Промінь Дмитро Миколайович Носик відсвяткував 90-річчя


У Рованцях тренували «м’які навички»


Туристи Боратинської громади здійснили серію успішних виступів та вдало завершили сезон:
Наші туристи – переможці обласних змагань «Волинська осінь»
Представники громади на Матчевій зустрічі клубів зі спортивного орієнтування
Орієнтувальники громади вдало завершили сезон


У листопаді професійне свято відзначали працівники соціальної сфери, а також працівники культури і мистецтва.


Героєм рубрики «Персони» у цьому місяці став Віталій Гнатюк. Віталій Дмитрович – один з найдосвідченіших тренерів громади, який присвятив туристсько-спортивній роботі понад 40 років життя. За цей час він виховав сотні спортсменів, ставши наставником для кількох поколінь туристів.


До Боратинської громади завітали гості з Австрії. У рамках освітнього проекту до Боратинської громади завітала делегація педагогів із Відня. Під час стаді-туру освітяни обмінювалися досвідом, а також напрацьовували ідеї спільних проектів.


День української писемності та мови у Боратинській громаді
Рованцівські школярі – учасники Міжнародного конкурсу знавців української мови
У Боратинській школі відзначили День української писемності та мови
У Промені відбувся святковий концерт


Корисні посилання:
ФСС України: Розслідування нещасних випадків невиробничого характеру
ФСС України: Стан та профілактика виробничого травматизму
Звернення ФСС напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю
Послуги Пенсійного фонду у Боратинському ЦНАПі


У Боратинському дитсадку влаштували свято осені


Боратин: дошкільнятам розповіли про безпеку


У Боратинській громаді відбувся захист учнівських і студентських ініціатив у рамках Програми «Ініціативна молодь» Боратинської сільської ради. Молоді люди презентували власні ідеї покращення життя у своєму селі та громаді.


У Рованцях відзначили Міжнародний день толерантності
Рованцівські школярі дізнавалися секрети випікання хліба
Рованцівські школярі «проінспектували» іграшкову фабрику
У Рованцівській школі навчали як правильно сортувати сміття


Приємною звісткою у листопаді стала новина про перемогу боратинської вчительки на престижному педагогічному конкурсі. Катерина Городнюк посіла друге місце у першому зональному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020».


До Боратинської громади завітали студенти Луцького НТУ. У рамках навчального візиту студенти-фінансисти ознайомилися з інфраструктурою громади, дізналися про інвестиційну діяльність та реалізовані проєкти Боратинської громади.


21 листопада в День святого Архангела Михаїла престольне свято відзначали жителі села Промінь.


Боратин: для школярів влаштували зустріч із відомою поетесою


Подружжя з громади відзначило смарагдове весілля. Віра Кирилівна та Мефодій Федорович Левчуки з Баєва відзначили 55-річницю спільного подружнього життя.


Заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті жертв Голодомору
У Рованцівській школі вшанували пам’ять жертв Голодомору
У Городищі відбувся вечір-реквієм пам’яті жертв Голодомору


У Боратинській амбулаторії облаштували дитячу кімнату. Тут маленькі пацієнти дивляться мультики, малюють та створюють аплікації або ж можуть просто релаксувати.


Історична рубрика нагадала як понад 100 років тому у Боратині вирощували хміль. Цікаво, що саме тут, наприкінці XIX – на поч. XX ст. вирощували високоякісні сорти хмелю – богемський та баварський. Боратинський хміль слугував сировиною для виготовлення пива на відомому пивоварному заводі Вацлава Земана у Луцьку.


Ще однією «персоною» цього місяця став вчитель Баївської школи Сергій Столярук. Молодий педагог вражає креативом та неординарними підходами до навчання, але ще більше захоплення викликає його талант і володіння одним з найдревніших ремесел – гончарством. Окрім глини, Сергій займається живописом, створює декоративні вироби з дерева та металу, захоплюється вело механікою.


Поділитися:

Свято-Пантелеймонівський храм у селі Рованці: одинадцята історія з циклу «Старі фотографії»
23.11.2024 23:55
Цікавою є історія Свято-Пантелеймонівського храму у селі Рованці, що сягає у глибину віків. Перший храм на цій території відомий від 1545 року, за часів Сигізмунда-Августа. Саме тоді на…
У Боратинській громаді відбулися заходи до Дня пам’яті жертв Голодомору (ФОТО)
23.11.2024 17:47
Цього року ми втретє вшановуємо жертв комуністичного геноциду в умовах повномасштабної геноцидної війни росії проти України. Трагічні події, які ми переживаємо, засвідчують: жива пам’ять надзвичайно…
23 листопада – День пам’яті жертв Голодомору
23.11.2024 09:13
Щороку в четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Голодомор, якого зазнала Україна під час…