Де отримати підтримку родинам безвісти зниклих та полонених військовослужбовців

Родини безвісти зниклих та полонених військовослужбовців часто стикаються з юридичними, соціальними та психологічними труднощами. Перебуваючи у вразливому стані, такі родини можуть почуватися беззахисними і дезорієнтованими.

Аби отримати всебічну підтримку родини безвісти зниклих та полонених Львівської, Тернопільської, Волинської, Закарпатської, Рівненської та Івано-Франківської областей можуть звертатися у Західний регіональний центр Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

Нагадаємо, що Центр почав свою роботу 14 березня 2023 року за адресою м. Львів, вул. Миколи Коперника, 17 і є структурним підрозділом Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Відтоді відбуваються особисті зустрічі з родинами Захисників та Захисниць, а також консультації за номером 0800500341, а для дзвінків з-за кордону +380322295754.

Родини отримують юридичну та психологічну допомогу, а також за потреби сприяння у налагоджені комунікації з військовими частинами, ОТЦК та СП, поліцією та СБУ.

Зокрема, Центр надає консультації стосовно процесів обміну, реабілітації звільнених із полону, грошового забезпечення, соціальних гарантій та пенсій.

З початку роботи Західного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими було опрацьовано понад 2 тис. запитів, які надійшли. Команда ЗРЦ системно проводить колективні зустрічі, а саме з родинами:

  • 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила;
  • 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади;
  • 80-ої окремої десантно-штурмової бригади;
  • Штурмової роти в/ч Т-0910 710 бригади;
  • Бригади «Азов»;
  • Оборонців «Азовсталі»;
  • 44-ої окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола.

Також команда центру забезпечує підтримку для родин звільнених із полону Оборонців України. Важлива інформація та новини за посиланням: https://t.me/Koord_shtab_zahid

Довідково:

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) утворений 11 березня 2022 року згідно з Постановою Кабміну №257. До складу Координаційного штабу ввійшли представники ГУР МО України, Міністерства оборони України, Збройних сил України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Міністерства юстиції України, Міністерства реінтеграції України.

Головою Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими призначено начальника ГУР МО України Буданова Кирила Олексійовича.

Координаційний штаб надає допомогу родинам та близьким Захисників та Захисниць України, які потрапили в полон або зникли безвісти.

Інформацію надано Волинською ОВА

Поділитися:
Юні мешканці Боратинської громади серед переможців Всесвітньої олімпіади з ментальної арифметики
02.07.2024 16:49
Днями відбулась Всесвітня олімпіада з ментальної арифметики, яка проходила в місті Анталія (Туреччина). У ній взяли участь 135 дітей з 10 країн світу: України, Польщі, Великої Британії, Німеччини,…
Що потрібно знати про збори за місцем проживання?
02.07.2024 15:20
Чергова публікація про інструменти партисипації в межах інформаційної кампанії проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я», в якому бере участь Боратинська громада та який реалізується Громадським…
Боратинська молодіжна рада долучилася до тренінгу-семінару із молодіжної політики у Львові
02.07.2024 10:37
Минулого тижня у Львові проходив п’ятиденний тренінг-семінар із молодіжної політики, заснованої на підходах участі у процесі ухвалення рішень, який проводили в рамках проєкту Ради Європи «Молодь за…