Ініціатива Боратинської громади – у числі кращих практик співпраці громадянського суспільства, бізнесу та держави

Проєкт Боратинської громади визнали однією з кращих практик співпраці громадянського суспільства, бізнесу та держави. Ініціатива «Облаштування прихистку для ВПО у селі Гірка Полонка» увійшла до збірника історій про кращі спільні проєкти організацій громадянського суспільства, бізнесу та органів державної влади. Реалізувати проєкт вдалося спільними зусиллями Боратинської сільської ради, місцевих жителів, підприємства «Волинь Трейд-Пак», муніципалітету-партнера Шпрендлінген-Генсінген, центру допомоги «СпівДія хаб Луцьк».

«Нам приємно отримати цю відзнаку, адже вона свідчить про важливість проробленої спільної роботи, – говорить сільський голова Сергій Яручик. – Я дякую усім нашим партнерам – бізнесу, жителям, німецьким колегам, волонтерам, які долучилися до створення прихистку. Разом ми змогли допомогти людям, які змушені були покинути свої домівки через війну. Дуже добре, що такі кращі практики увійшли до збірника, адже це дозволить поширити досвід та масштабувати такі проєкти на інші громади України».

Цьогорічний конкурс історій став продовженням інформаційної кампанії «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці», яка була започаткована 2020 року Міністерством культури та інформаційної політики України (МКІП) та Секретаріатом Кабінету Міністрів України спільно з проєктом «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України». Організатори конкурсу отримали 120 заявок з 22 областей України. Переважну більшість історій співпраці подали представники органів державної влади та громадянського суспільства, водночас бізнес не лишився осторонь конкурсу. Основними сферами, у яких працювали учасники конкурсу, були гуманітарні, культурні та екологічні ініціативи, підтримка осіб з інвалідністю та ВПО, а також стратегування, економічний розвиток громад та підтримка малого і середнього бізнесу.

Конкурс історій про кращі спільні практики співпраці організацій громадянського суспільства, бізнесу та органів виконавчої влади став можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (АМР США) в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», який реалізується ІСАР Єднання у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ).

Поділитися:
Боратинська громада долучилася до Діалогового заходу в рамках проєкту «Ефективна співпраця громади і народних депутатів України: Волинь в дії»
03.07.2024 13:11
Минулого тижня у Луцьку Волинське регіональне відділення Асоціації міст України провело Діалоговий захід за результатами та в межах проєкту «Ефективна співпраця громади і народних депутатів України:…
Як діяти, якщо стався тепловий удар: поради від МОЗ
03.07.2024 12:35
Попри прохолодну погоду в останні дні, зовсім скоро спека повернеться. А тому зараз важливо уважно ставитися до власного здоров’я, а також – до здоров’я близьких. Особливо це стосується дітей,…
Е-карта послуг в громадах для ветеранів війни
03.07.2024 09:32
Міністерство у справах ветеранів України спільно з Представництвом Міжнародної організації з Міграції в Україні розробило та запустило е-Карту послуг для ветеранів війни в громадах. Е-Карта доступна…