Хто став переможцем конкурсу «Вертепівських зірок» Боратинської громади (ВІДЕО)

Восьмикутна зірка, звана предками як «алатир» - (священний, живий камінь) була головним символом різдвяно-колядницьких містерій в Україні.

Зірка являє український колорит у вигляді восьми головних циклів: Коляда, Масниця, Великдень, Трійця, Купала, Спасівка, Рожаниця, Діди. Також восьмикутник є характерним для українських орнаментів у вишивці, тощо.

Різдвяна зірка виготовлена сільськими умільцями стала справжнім витвором мистецтва і радістю для людей. У різдвяному вертепі нести її доручали звіздарю, зірка сповіщала народження Христа.

Представляємо вашій увазі переможців та учасників конкурсу «Вертепівських зірок» нашої громади: родина Івченко із с. Коршовець; Олена Пась директор БК с. Гірка Полонка, Світлана Мельник завідувач клубу с. Коршів.

Учасники конкурсу: родина Рудюків (с. Городище), Галина Патута (с. Промінь), Галина Щербачук та колектив ДЗ «Барвінок» (с. Ратнів), родина Демчуків та Новицьких (с. Радомишль), Лілія Кальчик (с. Коршовець), Віра Шабала (с. Баківці), Ірина Оксенюк та Ганна Фидрик (с. Озеряни).

Поділитися:
Жителі Боратинської громади отримали державні нагороди за волонтерську та аграрну діяльність
29.03.2023 10:13
Волинський край багатий трударями і сміливцями, готовими на самопожертву заради блага співвітчизників. Серед волинян, що роблять значний внесок у перемогу України та її добробут, є дуже багато…
Онлайн-школа «Schooltogo» оголошує про безкоштовний набір на новий 2023-2024 навчальний рік
29.03.2023 09:45
Ще кілька років тому онлайн-навчання було чимось незвичним, але пандемія COVID-19, а тепер ще й повномасштабна війна внесла значні корективи у навчальні процеси. Україна зробила величезний крок…
Команда школярів Боратинської громади стартувала у чемпіонаті області з волейболу серед юнаків
29.03.2023 08:52
На базі Боратинського ліцею відбулися зональні змагання з волейболу серед юнаків ЗЗСО Волині. Поборотися за дві путівки до наступного етапу змагань прибули команди з Рожищенської ТГ, Цуманської ТГ та…