Мілана Павлюк з Гіркої Полонки стала призеркою Міжнародного конкурсу мистецтв

Наприкінці грудня у Львові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Happy new year-2022». Друге місце у престижному мистецькому змаганні виборола 10-річна жителька села Гірка Полонка Мілана Павлюк, викладач – Марія Лавренюк.

За звання кращих виконавців у номінації «Вокальне мистецтво» молодшої дитячої вікової категорії змагалися 65 учасників. Мілана Павлюк підкорила серця журі виконанням пісні «Нічка-новорічка», увійшовши до трійки призерів.

Це вже не перша перемога школярки на конкурсі такого рівня. Незважаючи на доволі юний вік, дівчина є кількаразовою призеркою міжнародних вокальних конкурсів та фестивалів, фіналісткою творчого проекту «СВОЇ».

«Зазвичай я не дуже хвилююся перед виступами, але цього разу, виходячи на сцену переживала, – розповідає Мілана. – Фестиваль «Happy new year» – це серйозний конкурс, тому хотілося показати хороший результат і мені це вдалося. Зараз матиму трохи часу для відпочинку і знову починаю підготовку до нових змагань».

Сьогодні Мілана святкує своє 10-річчя, щиро вітаємо юну виконавицю з ювілеєм. Бажаємо творчих успіхів, натхнення та нових злетів на мистецькому олімпі!

Поділитися:
Психологічна підтримка проєкт
В Україні створюється система первинної психологічної допомоги
05.07.2022 17:09
Нещодавно у Міністерстві охорони здоров’я зазначили, що через війну психологічної допомоги надалі потребуватимуть біля 15 млн. українців. Отже, перед державою постало питання – як вибудувати…
Ярмарок
У Ратневі діти влаштували ярмарок, щоб зібрати гроші на допомогу ЗСУ
05.07.2022 16:43
У центрі села Ратнів місцеві школярі влаштували ярмарок, на якому збирали гроші на допомогу Збройним Силам України. Діти виставили на продаж домашні млинці, а також товари, які напередодні вони…
Виплати
Фонд соціального страхування інформує
05.07.2022 10:48
Інформація щодо фінансування заяв-розрахунків для надання матеріального забезпечення застрахованим особам Станом на 05.07.2022р Луцьким відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального…