Національна академія внутрішніх справ запрошує на навчання

Вступ до аспірантури (ад'юнктури)

На навчання до аспірантури НАВС приймаються особи, які здобули ступінь вищої освіти магістра або освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста. Перелік документів, необхідних для вступу до аспірантури, розміщений на сайті відділу докторантури та ад'юнктури НАВС (https://da.naiau.kiev.ua/).. Кінцевий строк подачі документів кандидатів на вступ до аспірантури - 24 липня 2023 року.

Передбачено, що особи, які бажають вступити до аспірантури на заочну форму навчання, мають особисто подати пакет необхідних документів відділу докторантури та ад'юнктури НАВС до закінчення вказаного терміну. Затверджений графік вступних випробувань й персональні виклики буде направлено додатково.

Навчання за програмою підвищення кваліфікації у сфері кримінального аналізу

У порядку реагування на ускладнення ситуації у сфері правоохоронної діяльності, з метою підвищення ефективності досудового розслідування та запобігання кримінальним правопорушенням у різних країнах активно використовують модель поліцейської діяльності, керованої аналітикою, що ґрунтується на методах кримінального аналізу.

У межах упровадження кримінального аналізу в діяльності правоохоронних органів України Національна академія внутрішніх справ здійснила низку науково-практичних, організаційних та навчально-методичних заходів, зокрема:

– за сприяння Консультативної місії Європейського Союзу в Україні розгорнуто тематичне спеціалізоване навчання аналітиків для першочергового комплектування новоствореної служби кримінального аналізу (2017);

– створено Центр кримінальної аналітики із функціями дослідницької діяльності, надання консультативних й експертних послуг у сфері кримінального аналізу;

– упроваджено спеціалізовану підготовку майбутніх аналітиків і підвищення кваліфікації вже призначених працівників підрозділів у столиці й регіонах;

– на локаціях академії облаштовано спеціалізовані класи із сучасним обладнанням і програмним забезпеченням.

З метою підвищення рівня спроможності працівників сектору безпеки використовувати методи й інструменти кримінального аналізу для ефективного виконання покладених на них завдань і з огляду на умови воєнного стану, фахівці НАВС розробили:

– загальну короткострокову програму підвищення кваліфікації за напрямом кримінального аналізу (3 дні, 30 навчальних годин);

– професійну програму підвищення кваліфікації з кримінального аналізу (10 днів, 60 навчальних годин).

Цільова група програм – працівники правоохоронних органів (Національна поліція України, ДБР, БЕБ, ДПСУ, УДО та ін.).

Упродовж курсу навчання слухачі мають можливість удосконалити знання з:

  • нормативно-правових засад кримінального аналізу;
  • основ стратегічного планування в правоохоронних органах;
  • аналітичного циклу та видів кримінального аналізу;
  • можливостей програмних продуктів офісного пакета Microsoft Office та і2 Analyst’s Notebook як засобів обробки та аналізу інформації;
  • основ індивідуальної кібербезпеки (гігієни);
  • здобути й покращити навички стосовно:
  • використання спеціалізованих комп’ютерних програм під час обробки та аналізу даних;
  • використання табличного процесора Microsoft Excel як засобу обробки й аналізу оперативної інформації;
  • візуалізації даних про злочинну структуру за допомогою І2 Analyst’s Notebook тощо.

Освітній процес для зазначеної категорії фахівців здійснюється на умовах договору.

Після завершення освітнього процесу за результатами контрольних заходів видається документ державного зразка.

За бажанням слухачі можуть бути забезпечені харчуванням і проживанням.

За додатковою інформацією звертайтеся до провідного фахівця інституту підготовки керівних кадрів та підвищення кваліфікації НАВС Сергія Пастушенка (моб. тел.: (063) 400 88 82).

НАВС

Поділитися:
Юні мешканці Боратинської громади серед переможців Всесвітньої олімпіади з ментальної арифметики
02.07.2024 16:49
Днями відбулась Всесвітня олімпіада з ментальної арифметики, яка проходила в місті Анталія (Туреччина). У ній взяли участь 135 дітей з 10 країн світу: України, Польщі, Великої Британії, Німеччини,…
Що потрібно знати про збори за місцем проживання?
02.07.2024 15:20
Чергова публікація про інструменти партисипації в межах інформаційної кампанії проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я», в якому бере участь Боратинська громада та який реалізується Громадським…
Боратинська молодіжна рада долучилася до тренінгу-семінару із молодіжної політики у Львові
02.07.2024 10:37
Минулого тижня у Львові проходив п’ятиденний тренінг-семінар із молодіжної політики, заснованої на підходах участі у процесі ухвалення рішень, який проводили в рамках проєкту Ради Європи «Молодь за…