Освітньо-грантова програма для ветеранів, військових та членів їх сімей для старту бізнесу

Ветерани, ветеранки, військові, їхні дружини/чоловіки мають змогу отримати по 100 000 гривень для старту бізнесу або вдосконалення підприємницької ідеї. Інформація про це розміщена на офіційній сторінці Міністерства у справах ветеранів в Facebook.

Реєструйтеся на національну освітньо-грантову програму «Траєкторія» та станьте одним із 50 підприємців-початківців, які за результатами навчання втілять власні бізнес-ідеї у реальність.

Програма складається з освітніх вебінарів зі створення бізнес-плану, онлайн-лекцій від ветеранів-підприємців, індивідуальних консультацій з експертами, а також групових занять із психологом.

Прийом заявок триває до 16 червня 2024 року.

Дізнатись більше про проєкт можна за посиланням: https://trayektoriya.business/

Освітньо-грантову програму «Траєкторія» ініціювали мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес та мережа мультимаркетів Аврора Мультимаркет.

Національний проєкт втілюється за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Мінветеранів і Офісу з розвитку підприємництва та експорту, за сприяння UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та Уряду Швеції, Українського ветеранського фонду.

Поділитися:
Жителів Боратинської громади запрошують на День бюджетної відкритості «Money-фест»
23.06.2024 18:12
Бюджетна грамотність – основа фінансового благополуччя людини, сім’ї, громади та навіть цілої держави. Вміння раціонально розподіляти кошти, правильно планувати доходи та видатки є дуже важливим у…
Вітаємо зі світлим святом Трійці!
23.06.2024 09:34
Дорогі мешканці Боратинської громади! Щиро вітаємо вас зі світлим святом Трійці! Це особливий день, коли ми згадуємо про велич духовних цінностей, що об'єднують нас як спільноту. Нехай це…
4 день «Тижня дитячого гарту»: як це було
21.06.2024 15:01
Вчора завершився четвертий день «Тижня дитячого гарту». Пропонуємо переглянути, як він минув. У селах Баківці, Лаврів, Радомишль, Гірка Полонка та Городище діти мали чудовий настрій, адже вивчали…