Працівники культури змагалися у професійній майстерності (ФОТО)

Боратинська громада багата талантами! Це вкотре довели творчі працівники клубних закладів громади на конкурсі професійної майстерності «У творчості черпаємо натхнення», присвяченого 30-й річниці Незалежності України та 150-й річниці від дня народження Лесі Українки. Відбірковий тур мистецького змагання відбувся 23 жовтня у клубі села Новостав.

Конкурсанти презентували свої напрацювання у п’яти творчих завданнях:

  • «Скарби мого краю» (виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва)
  • «Моя професія в гармонії з любов’ю» (презентація досягнень діяльності клубного закладу та власного бачення розвитку культурно-мистецького простору громади)
  • «Мій світ із Лесею Українкою» (виконання одного з творів поетеси)
  • «Волинські страви» (представлення стародавньої волинської страви, відтворення автентичних кулінарних традицій)
  • «Леся з любов’ю до земляків» (популяризація традиційних українських ремесел за допомогою творчості Лесі Українки).

Творче дійство було наповнене народною музикою, гумором, українським колоритом, тож вийшло за рамки звичайного фахового конкурсу і стало справжнім святом національної культури. Та все ж, професійне журі обрало найкращих.

Переможцями відбіркового туру конкурсу професійної майстерності серед творчих працівників клубних закладів Боратинської громади «У творчості черпаємо натхнення», присвяченого 30-й річниці Незалежності України та 150-й річниці від дня народження Лесі Українки стали:

I місце – Олена Пась (Гірка Полонка), Тетяна Владика (Городище)

II місце – Світлана Мельник (Коршів), Юлія Хінцінська (Промінь)

III місце – Наталія Басюк (Лаврів), Віта Будяк (Ратнів), Віра Шабала (Баківці)

Незабаром переможці представлятимуть Боратинську громаду у заключному турі Конкурсу у місті Луцьк, який відбудеться з нагоди Всеукраїнського дня працівника культури та майстрів народного мистецтва. Вітаємо та бажаємо успіхів!

Поділитися:
Ігор Столярук
У боях за Україну загинув захисник з Гіркої Полонки Ігор Столярук
08.08.2022 15:54
Війна обірвала життя повного сил, звитяжного, мужнього й відданого своїй Батьківщині та своєму народові Воїна. На фронті загинув житель села Гірка Полонка Ігор Столярук. Молодший сержант, який…
АКТЕД
ВПО, які живуть у Боратинській громаді, зможуть отримати допомогу від організації ACTED
08.08.2022 14:59
Внутрішньо переміщені особи, які живуть у Боратинській громаді, зможуть отримати фінансову допомогу від французької організації ACTED. Розмір грошової допомоги складає 2220 грн. на місяць для…
Менторська програма
Для вчителів Боратинської громади організували менторську програму (ФОТО)
08.08.2022 11:55
У Боратинській громаді розпочалася реалізація проєкту «Менторська підтримка для сільських вчителів», який впроваджується за підтримки Європейського Союзу в рамках Стипендіальної програми для лідерів…