Триває соціальний проект «Допомога поруч»

Допомога поруч 1

З метою допомоги вразливим категоріям громадян у період карантину запроваджено інформаційну онлайн-платформу «Допомога поруч». Для забезпечення функціонування платформи створено «гарячу» телефонну лінію, на яку можуть звернутися громадяни, які потрапили в складні життєві обставини і потребують невідкладної допомоги.

Телефон «гарячої лінії» для волинян – 778 253. Інформаційна платформа «Допомога поруч» розміщена за посиланням https://dopomoga.msp.gov.ua.

Щодня на інформаційній платформі «Допомога поруч» розміщуються:

– інформації про потреби одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю, в основних продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутової хімії для їх життєзабезпечення, в транспортних послугах для доставки зазначеної допомоги, в довезенні соціальних робітників, соціальних працівників, фахівців із соціальної роботи для надання послуг громадянам;

– звіт про надання допомоги одиноким громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, сім’ям з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю.

Пропонуємо відеоінструкцію як отримати чи надати допомогу, скориставшись інформаційною платформою «Допомога поруч».

Закликаємо усіх небайдужих, в межах своїх можливостей, надавати допомогу тим, хто цього потребує.

Поділитися:

У Боратинській амбулаторії здійснює прийом виїзний флюрограф
09.05.2025 09:50
Шановні мешканці Боратинської громади! У Боратинській амбулаторії здійснює прийом виїзний флюрограф. Бажаючі мають змогу обстежитись за допомогою сучасного обладнання, на основі роботи з ШІ. …
Історія 19. «Пам’ятаємо! Перемагаємо! Спогади — 80 років потому»
08.05.2025 19:55
Спогади Зай Ганни Матвіївни, 1939 року народження, дитини війни, жительки села Боратин «Народилася я у селі Лютина Сабиновського району Пряшівської області у тодішній Чехословаччині…
Історія 18. «Пам’ятаємо! Перемагаємо! Спогади — 80 років потому»
08.05.2025 19:23
Спогади про Рубаху Андрія Антоновича (1914 – 2015 рр.), ветерана Другої світової війни, жителя села Баківці У травні 1941 року Андрія Антоновича разом із іншими баківчанами забрали…