У Боратині відбувся круглий стіл «Можливості щодо вирішення житлового питання для ВПО»

Днями в Боратині представниці благодійного фонду «Право на захист» монітор Анастасія Кододова та юристка Катерина Люшук провели круглий стіл на тему «Можливості щодо вирішення житлового питання для ВПО».

До обговорення долучились начальник відділу організаційно- правового забезпечення, начальник ЦНАП та представники відділу соціального захисту Боратинської сільської ради.

Анастасія Кододова розповіла про дію Регіональної комплексної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім». Відповідна програма на Волині є дієвим механізмом для покращення соціально-побутових умов життя населення. Також обговорили можливості щодо Фонду тимчасового житла в громаді, інтеграціії, соціалізації та працевлаштування ВПО.

Юристка Катерина Люшук поділилась тим, які активності має фонд, напрямки правової допомоги, відповіла на питання присутніх щодо реєстрації ВПО, нормативно-законодавчу базу.

Результатом круглого столу стало обговорення проблемних питань стосовно житла для ВПО та напрацювання шляхів їх вирішення.

Поділитися:
Жителів Боратинської громади запрошують на День бюджетної відкритості «Money-фест»
23.06.2024 18:12
Бюджетна грамотність – основа фінансового благополуччя людини, сім’ї, громади та навіть цілої держави. Вміння раціонально розподіляти кошти, правильно планувати доходи та видатки є дуже важливим у…
Вітаємо зі світлим святом Трійці!
23.06.2024 09:34
Дорогі мешканці Боратинської громади! Щиро вітаємо вас зі світлим святом Трійці! Це особливий день, коли ми згадуємо про велич духовних цінностей, що об'єднують нас як спільноту. Нехай це…
4 день «Тижня дитячого гарту»: як це було
21.06.2024 15:01
Вчора завершився четвертий день «Тижня дитячого гарту». Пропонуємо переглянути, як він минув. У селах Баківці, Лаврів, Радомишль, Гірка Полонка та Городище діти мали чудовий настрій, адже вивчали…