У ЦНАП почали прийом заяв за програмою єМалятко

2 єМалятко

У Центрі надання адміністративних послуг розпочався прийом заяв на комплексну послугу єМалятко. Це перша комплексна послуга, при створенні якої застосовано принцип об’єднання послуг за життєвою ситуацією. Такий сервіс дає можливість отримати бажані послуги за 20 хвилин, за однією заявою в пологовому будинку, відділах ДРАЦС, ЦНАП або на Порталі Дія. Завдяки цьому батьки новонароджених дітей за однією заявою можуть отримати одночасно до 9 державних послуг від різних органів влади.

У складі послуги єМалятко окрім державної реєстрації народження дитини мешканці мають змогу отримати такі послуги:

  • реєстрація місця проживання
  • отримання довідки про реєстрацію місця проживання
  • подання заяви на державну допомогу при народженні дитини (після отримання номера платника податків)
  • отримання посвідчення дитини та батьків багатодітної сім’ї

єМалятко 3

Впродовж першого місяця, після народження дитини, батькам необхідно звернутись до органу реєстрації актів цивільного стану для отримання першого документа новонародженого громадянина.

єМалятко 1

Команда відділу «Центру надання адміністративних послуг» кожного дня працює над впровадженням інноваційних сервісів, задля забезпечення комфортного обслуговування клієнтів. Нещодавно адміністратори ЦНАП пройшли онлайн-навчання, успішно здали тестування та з грудня отримали доступ до комплексної послуги єМалятко. З метою ефективної взаємодії та виробленням практичних навичок відбувся тренінг щодо надання послуги єМалятко, який провела Жанна Миколаївна Андрійчук – завідуюча Луцького РВ ДРАЦС Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів). Зустріч пройшла у вигляді конструктивного та продуктивного діалогу.

Додамо, що окрім державної реєстрації народження дитини у Центрі надання адміністративних послуг Боратинської сільської ради можна отримати й інші послуги із державної реєстрації актів цивільного стану, зокрема:

Для отримання детальної інформації, консультацій та роз’яснень – звертайтеся за номером +38 (067) 312 77 47.

Ми турбуємось про кожного відвідувача, постійно збільшуючи кількість послуг, які можна отримати у відділі ЦНАП Боратинської сільської ради за одне відвідування. Наша мета – створити зручні умови для відвідувачів та зробити перебування у нашому Центрі комфортним та приємним!

Поділитися:
4 день «Тижня дитячого гарту»: як це було
21.06.2024 15:01
Вчора завершився четвертий день «Тижня дитячого гарту». Пропонуємо переглянути, як він минув. У селах Баківці, Лаврів, Радомишль, Гірка Полонка та Городище діти мали чудовий настрій, адже вивчали…
Учні з Гіркополонківського ліцею стали срібними призерами обласного Фестивалю фізичної культури та військово-патріотичного виховання «Сокіл» («Джура»)
21.06.2024 13:00
19 та 20 червня тривав обласний Фестиваль фізичної культури та військово-патріотичного виховання учнівської молоді. За результатами двох днів рій «Козацька Зірка» з Гіркополонківського ліцею у…
Учениця Боратинського ліцею Крістіна Повстюк здобула дві срібні медалі на чемпіонаті Європи з армреслінгу
21.06.2024 10:05
Із 13 по 17 червня у польському містечку Явожно проходив Чемпіонат Європи з армреслінгу 2024. Україну на ньому представляла команда з двадцяти атлетів та атлеток, серед яких була і представниця…