Учнів та вчителів Боратинської громади вчили надавати домедичну допомогу (ФОТО)

Вміння надавати домедичну допомогу в умовах війни ˗ необхідність. Це ті знання, які рятують життя, адже швидка може не одразу дістатися до місця події, а в екстремальних умовах час між життям і смертю іде на хвилини. Тому, оперативність надання допомоги часто залежить від людей, що знаходяться поряд з постраждалим, зокрема від їхніх навичок надання домедичної допомоги.

Як надати домедичну допомогу під час зупинки дихання, кровотечі, перелому, втраті свідомості? Як опанувати себе під час виникнення надзвичайної ситуації та зберегти самоконтроль? Про все це дізналися учні та вчителі Боратинської громади під час тренінгів «Виникнення надзвичайних ситуацій: як зберегти життя собі та близьким». Для представників закладів загальної середньої освіти громади провели серію навчальних заходів. Опановувати життєво необхідні навички допомагали координатори ГО «Школа безпеки та виживання дітей «Тивер».

Навчання не обмежилось сухою теорією, учасники тренінгів мали нагоду особисто провести серцево-легеневу реанімацію за спеціально визначеним алгоритмом, відпрацьовували на манекені тампонування ран та зупинку критичної кровотечі.

Дякуємо команді ГО «Школа безпеки та виживання дітей «Тивер» за змістовне та інтерактивне навчання. Сподіваємося, що набуті знання ніколи не знадобляться на практиці учасникам тренінгів.

Тренінги відбулися у рамках спільного проєкту Боратинської громади та муніципалітету Шпрендлінген Генсінген «Забезпечення безперебійного теплопостачання комунальних закладів Боратинської громади», що став можливий завдяки підтримці Engagement Global.

Поділитися:
Жителі Боратинської громади отримали державні нагороди за волонтерську та аграрну діяльність
29.03.2023 10:13
Волинський край багатий трударями і сміливцями, готовими на самопожертву заради блага співвітчизників. Серед волинян, що роблять значний внесок у перемогу України та її добробут, є дуже багато…
Онлайн-школа «Schooltogo» оголошує про безкоштовний набір на новий 2023-2024 навчальний рік
29.03.2023 09:45
Ще кілька років тому онлайн-навчання було чимось незвичним, але пандемія COVID-19, а тепер ще й повномасштабна війна внесла значні корективи у навчальні процеси. Україна зробила величезний крок…
Команда школярів Боратинської громади стартувала у чемпіонаті області з волейболу серед юнаків
29.03.2023 08:52
На базі Боратинського ліцею відбулися зональні змагання з волейболу серед юнаків ЗЗСО Волині. Поборотися за дві путівки до наступного етапу змагань прибули команди з Рожищенської ТГ, Цуманської ТГ та…