Вокалісти Боратинської громади виконали пісні Назарія Яремчука (ВІДЕО)

Сьогодні, 30 листопада, виповнюється 70 років від Дня народження Героя України, народного артиста України Назарія Яремчука. До відзначення пам’ятної дати долучилися представники Боратинської громади – наші вокалісти виконали відомі та знакові композиції видатного співака.

Запрошуємо до перегляду:

  • Справжній «родинний» квартет – легендарна пісня «Родина» у виконанні Сергія Шуляка, Ольги Васильчук, Ірини Смульської та Христини Смульської.
  • Зворушлива присвята найріднішим людям - композиція «Батько і мати» у виконанні завідувача клубу села Новостав, керівника народного аматорського хорового колективу «Пісенне перевесло» Сергія Шуляка.
  • Пісня «Посвята», написана Юрієм Рибчинським і Геннадієм Татарченком у пам’ять про Володимира Івасюка. Виконує настоятель храму села Боратин Іван Пахолок.

Ім’я Назарія Яремчука – це ціла епоха в українській естраді. Його образ завжди асоціювався із справжнім українцем, для якого найважливішим були родина і Батьківщина. Про доброту, справедливість, високі моральні якості співака ходили легенди, а його талант назавжди вивів його в число перших у вітчизняній естраді. Не зважаючи на те, що Назарій Яремчук пішов з життя, його творчість викликає інтерес у прихильників українського мистецтва. Такі пісні, як «Червона рута», «Стожари», «Водограй» і досі залишаються найвідомішими, візитною карткою нашої естради у світі.

Поділитися:
Психологічна підтримка проєкт
В Україні створюється система первинної психологічної допомоги
05.07.2022 17:09
Нещодавно у Міністерстві охорони здоров’я зазначили, що через війну психологічної допомоги надалі потребуватимуть біля 15 млн. українців. Отже, перед державою постало питання – як вибудувати…
Ярмарок
У Ратневі діти влаштували ярмарок, щоб зібрати гроші на допомогу ЗСУ
05.07.2022 16:43
У центрі села Ратнів місцеві школярі влаштували ярмарок, на якому збирали гроші на допомогу Збройним Силам України. Діти виставили на продаж домашні млинці, а також товари, які напередодні вони…
Виплати
Фонд соціального страхування інформує
05.07.2022 10:48
Інформація щодо фінансування заяв-розрахунків для надання матеріального забезпечення застрахованим особам Станом на 05.07.2022р Луцьким відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального…