Як працює пункт надання психологічної допомоги у Боратині

18 грудня до Боратинської громади відбувся моніторинговий візит координатора психологічної роботи у рамках реалізації проєкту, спрямованого на зміцнення стійкості громад шляхом соціально-економічної підтримки ветеранів, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції.

Експертка Людмила Новіцька завітала, щоб ознайомитися з роботою консультаційного пункту із надання психологічної допомоги. Під час зустрічі психолог Раїса Федоренко розповіла про організацію надання психологічної допомоги ветеранам/ветеранкам та членам їх сімей, підтвердила необхідність та ефективність існування такого сервісу у громаді.

Нагадаємо, що з вересня ветерани АТО/ООС, члени їх сімей, волонтери, що проживають на території Боратинської громади, можуть скористатися можливістю отримати безоплатну психологічну допомогу. Консультаційний пункт із надання психологічної допомоги діє у приміщенні Боратинської амбулаторії (2 поверх) щочетверга з 11:00 до 16:00. З ветеранами та іншими цільовими групами працює практичний психолог, кандидат психологічних наук, доцент, керівник центру сімейної психології «Щаслива сім’я» Раїса Петрівна Федоренко.

Психологічну реабілітацію ветеранів АТО/ООС, членів їх сімей, волонтерів здійсннюють за такими напрямками:

  • робота з психічною травмою та її наслідками
  • подолання різного характеру внутрішніх переживань, розладів сну, нав'язливих станів
  • проблеми подружніх стосунків
  • батьківсько-дитячі взаємини
  • дитячі проблеми і переживання (емоційні розлади, страхи, психічні травми, виникнення проблем у навчанні і спілкуванні і т.п.)

Запрошуємо мешканців громади скористатися новоствореним сервісом.

Щоб записатися на консультацію телефонуйте +380506754066 (вайбер), +380969741239.

Допомога надається в рамках проєкту, спрямованого на зміцнення стійкості громад шляхом соціально-економічної підтримки ветеранів, що фінансується Європейським Союзом, впроваджується Міжнародною організацією з міграції та реалізується Благодійною організацією «Центр психічного здоров’я і травматерапії «Інтеграція».

Поділитися:
Жителів Боратинської громади запрошують на День бюджетної відкритості «Money-фест»
23.06.2024 18:12
Бюджетна грамотність – основа фінансового благополуччя людини, сім’ї, громади та навіть цілої держави. Вміння раціонально розподіляти кошти, правильно планувати доходи та видатки є дуже важливим у…
Вітаємо зі світлим святом Трійці!
23.06.2024 09:34
Дорогі мешканці Боратинської громади! Щиро вітаємо вас зі світлим святом Трійці! Це особливий день, коли ми згадуємо про велич духовних цінностей, що об'єднують нас як спільноту. Нехай це…
4 день «Тижня дитячого гарту»: як це було
21.06.2024 15:01
Вчора завершився четвертий день «Тижня дитячого гарту». Пропонуємо переглянути, як він минув. У селах Баківці, Лаврів, Радомишль, Гірка Полонка та Городище діти мали чудовий настрій, адже вивчали…