Як тримати ракетку або соціальне згуртування громади в дії

У неділю 23 січня на базі Гіркополонківського ліцею відбувся турнір з тенісу і дартсу серед учасників АТО/ООС та жителів Боратинської громади.

Близько 30 учасників заходу в дружній та невимушеній атмосфері «кидали дротики дартсу» та «згадували як тримати ракетку в руках», адже дехто цього не робив понад 15 років після закінчення школи.

Були й ті, для кого теніс – справжнє хобі і час для гри знаходиться майже кожних вихідних. Справжніми поціновувачами цього виду спорту є Олександр Кузьмін з Новостава, Олександр Терещук та Вячеслав Кузьма з Боратина. Хлопці розіграли призові місця за окремим столом, цього разу у цій групі найсильнішим став Олександр Терещук (I місце), другим – Олександр Кузьмін, третє місце в Вячеслава Кузьми.

Не менш цікаві баталії тривали у чотирьох групах любителів. Найзапеклішою спортивна боротьба була у групі А, у якій змагалися Павло Ковальський (Луцьк), Яків Комендант (Боратин), Богдан Шмига (Промінь), Федір Стефанович (Баїв). Троє учасників набрали однакову кількість очок, за додатковими іграми право змагатися у фінальному раунді здобув Богдан Шмига.

У групі Б, де змагалися Мар’яна Киричук (Гірка Полонка), Сергій Душак (Баїв), Олег Кондратюк (Боратин) впевнено до фіналу вийшла єдина жінка на цих змаганнях – Мар’яна Киричук.

З групи В: Богдан Андрійчук (Промінь), Володимир Давидчук (Баїв), Павло Андрощук (городище) далі вийшов Володимир Давидчук.

В групі Г: Андрій Мороз (Гірка Полонка), Андрій Дармовіс (Промінь), Яків Веремейчик (Гірка Полонка), Сергій Омельчук (Гірка Полонка) сильнішим виявився Андрій Дармовіс.

Фіналісти демонстрували найкращу гру, за підсумками якої IV місце посів Володимир Давидчук, III – Андрій Дармовіс, II – Богдан Шмига, а I місце здобула Мар’яна Киричук.

Впродовж заходу всі охочі також записували серії кидків у дартсі. Найбільш влучним за сумою трьох серій з п’яти дротиків виявився Вячеслав Кузьма (117 балів), другим – Павло Ковальський (96 балів), третім – Богдан Омельчук (91 бал).

Але головною метою цього заходу, як і багатьох іншим, що останні півроку на волонтерських засадах впроваджуються ініціативною групою Боратинської громади, є – соціальне згуртування жителів. Адже, «Ми сильні, коли єдині, вміємо слухати і чути один одного, разом проходити труднощі». Подібні заходи сприяють новим знайомствам, дружньому спілкуванню та хорошим ініціативам, тому запрошуємо до наступних подій.

Проведення змагань стало можливим завдяки проєкту «КРОК – реінтеграція ветеранів задля згуртованої громади». Ініціатива реалізується Боратинською громадою у рамках Всеукраїнського проєкту, спрямованого на зміцнення стійкості громад шляхом соціально-економічної підтримки ветеранів, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції.

Поділитися:
Психологічна підтримка проєкт
В Україні створюється система первинної психологічної допомоги
05.07.2022 17:09
Нещодавно у Міністерстві охорони здоров’я зазначили, що через війну психологічної допомоги надалі потребуватимуть біля 15 млн. українців. Отже, перед державою постало питання – як вибудувати…
Ярмарок
У Ратневі діти влаштували ярмарок, щоб зібрати гроші на допомогу ЗСУ
05.07.2022 16:43
У центрі села Ратнів місцеві школярі влаштували ярмарок, на якому збирали гроші на допомогу Збройним Силам України. Діти виставили на продаж домашні млинці, а також товари, які напередодні вони…
Виплати
Фонд соціального страхування інформує
05.07.2022 10:48
Інформація щодо фінансування заяв-розрахунків для надання матеріального забезпечення застрахованим особам Станом на 05.07.2022р Луцьким відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального…