Як внутрішньо переміщеним особам зареєструватися у центрі зайнятості?

Як внутрішньо переміщеним особам зареєструватися у центрі зайнятості?

Найперше потрібно розуміти, що звертаючись до центру зайнятості, можна не лише отримати роботу, професію, підвищити кваліфікацію, але й самим стати роботодавцем, наприклад, подати заявку намікрогрант «Власна справа», отримавши кошти на створення власного бізнесу. Обирайте самі!

Якщо ж ви не плануєте розпочинати підприємницьку діяльність, тоді потрібно зареєструватися у центрі зайнятості – обираєте зручний для вас, незалежно від місця реєстрації, і подаєте необхідний пакет документів. Потім вас закріплюють за спеціальним фахівцем – кар’єрним радником, який і буде супроводжувати упродовж всього періоду пошуку роботи. Разом ви обираєте сферу діяльності, бажану посаду, заробітну плату, складаєте індивідуальний план працевлаштування та формуєте резюме.

Окрім цього, кожен шукач роботи може отримати фінансову допомогу від Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Під час воєнного стану такі виплати призначаються з першого дня набуття статусу безробітного.

До слова, подати заявку на отримання допомоги можна й онлайн. Для цього потрібно заповнити заяву на отримання послуги на порталі ДІЯ (https://diia.gov.ua/.../gromady.../pensiyi-pilgi-ta-dopomoga). При цьому необхідно мати електронний підпис.

Слідкувати за актуальними вакансіями у різних сферах можна і самостійно на Єдиному порталі вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua/ ). Якщо котрась із пропозицій вас зацікавила, повідомте свого кар’єрного радника. Він контактує із роботодавцем і домовиться про співбесіду.

Якщо у вас залишилися питання, або ж ви хочете поспілкуватися безпосередньо із фахівцем служби зайнятості, сміливо телефонуйте на гарячі лінії (безкоштовно зі стаціонарних або за тарифами ваших мобільних операторів: (066) 353-74-95, (068) 063-42-15 або за номером (044) 244-94-69.

Поділитися:

У Боратинській амбулаторії здійснює прийом виїзний флюрограф
09.05.2025 09:50
Шановні мешканці Боратинської громади! У Боратинській амбулаторії здійснює прийом виїзний флюрограф. Бажаючі мають змогу обстежитись за допомогою сучасного обладнання, на основі роботи з ШІ. …
Історія 19. «Пам’ятаємо! Перемагаємо! Спогади — 80 років потому»
08.05.2025 19:55
Спогади Зай Ганни Матвіївни, 1939 року народження, дитини війни, жительки села Боратин «Народилася я у селі Лютина Сабиновського району Пряшівської області у тодішній Чехословаччині…
Історія 18. «Пам’ятаємо! Перемагаємо! Спогади — 80 років потому»
08.05.2025 19:23
Спогади про Рубаху Андрія Антоновича (1914 – 2015 рр.), ветерана Другої світової війни, жителя села Баківці У травні 1941 року Андрія Антоновича разом із іншими баківчанами забрали…