Жителі громади об’єдналися, щоб годувати українських захисників

Війна Росії проти України як ніколи об’єднала усіх українців: кожен прагне жити в суверенній, незалежній державі і робить усе можливе для спільної перемоги над російськими окупантами.

Сьогодні кожен житель Боратинської громади – волонтер, який вміє плести маскувальну сітку, допомагає збирати потрібні речі для людей із евакуйованих територій, готує смаколики для Збройних Сил України та територіальної оборони.

З перших днів російського вторгнення наші жителі організували справжні «кулінарні батальйони» і щодня трудяться на кухнях, щоб смачно і по-домашньому нагодувати українських захисників. Люди самотужки купують продукти або ріжуть домашню худобу на м’ясо. Вантажі з продовольством оперативно доставляють на фронт, щоб солдати могли посмакувати свіжими стравами. Вже незабаром українські військові на передовій отримають партію м’ясної та рибної тушонки, консервів, а також хлібні сухарі, які для них дбайливо приготували мешканці Боратинської громади.

Дякуємо усім, хто допомагає готувати найсмачнішу їжу для наших захисників! Дякуємо тим, хто працює на кухнях, збирає продукти, доставляє вантажі. Зараз, як ніколи, важлива допомога кожного із нас, адже вона наближає нашу перемогу!

Поділитися:
Можливість для жительок громади отримати кошти на розвиток власної справи
16.04.2024 09:12
Стартував другий сезон проєкту для жінок «Відважна 2. Масштабування та діджиталізація». Метою проєкту є підтримати українських підприємиць у старті, розвитку, діджиталізації та масштабуванні власної…
Актуальні вакансії для мешканців громади. ПЕРЕЛІК
15.04.2024 14:56
Волинський обласний центр зайнятості інформує про перелік актуальних вакансій, зареєстрованих у Луцькій філії. Із переліком вакансій та відомостями щодо заробітної плати станом на 15.04.2024 можна…
Юних жителів громади запрошують до участі в конкурсі малюнків «Мої права-2024: 10 років українського опору збройній агресії рф»
15.04.2024 11:51
Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення за участі Української молодіжної правничої асамблеї, Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», Української асоціації…