Жителі громади продовжують допомагати українському війську в тилу

У різних населених пунктах Боратинської громади розгорнулися справжні волонтерські та гуманітарні штаби. Люди об’єднуються заради допомоги українському війську.

В одному з таких центрів місцеві працюють з початку війни і з перших днів зуміли налагодити одразу кілька процесів – виготовлення протитанкових їжаків та приготування тушонки для військовослужбовців.

За час роботи волонтери встигли зробити понад 100 металевих конструкцій, які розмістили на блокпостах при в’їздах у громаду, на оборонних позиціях міста Луцька та інших населених пунктів. Спільними зусиллями вдалося приготували близько пів тисячі банок тушкованого м’яса. Останню партію консервів нещодавно відправили для наших захисників на Харківщину.

Щиро дякуємо усім мешканцям Боратинської громади, які долучаються до благодійних ініціатив у будь-який спосіб – фінансово, фізично, морально. Продовжуємо організовувати допомогу для наших хлопців.

Разом вистоїмо і переможемо!

Поділитися:
Можливість для жительок громади отримати кошти на розвиток власної справи
16.04.2024 09:12
Стартував другий сезон проєкту для жінок «Відважна 2. Масштабування та діджиталізація». Метою проєкту є підтримати українських підприємиць у старті, розвитку, діджиталізації та масштабуванні власної…
Актуальні вакансії для мешканців громади. ПЕРЕЛІК
15.04.2024 14:56
Волинський обласний центр зайнятості інформує про перелік актуальних вакансій, зареєстрованих у Луцькій філії. Із переліком вакансій та відомостями щодо заробітної плати станом на 15.04.2024 можна…
Юних жителів громади запрошують до участі в конкурсі малюнків «Мої права-2024: 10 років українського опору збройній агресії рф»
15.04.2024 11:51
Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення за участі Української молодіжної правничої асамблеї, Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», Української асоціації…