Той, хто руйнує стереотипи

Він розробляє сучасні та креативні методики виховання, захоплюється танцями і веде власний кулінарний блог. Цього разу у нас «під прицілом» учасник популярного розважального шоу «Суперінтуїція», вихователь Коршовецького дитсадка – Олександр Гоцик.

Олександр Гоцик

Як тільки не називають героя нашої рубрики: ідеальний тато, мрія будь-якої жінки, «вусатий нянь»… Він – той, хто руйнує стереотипи. У свої 35 років Олександр виховав близько 300 дітей. Чоловік не вбачає нічого незвичайного у своїй роботі. Він – один з небагатьох, хто остаточно розвіяв міф, що «виховувати дітей – не чоловіча справа». Олександр працює вихователем уже 14 років, з них півроку – у дошкільному закладі села Коршовець Боратинської громади.

«За цей час чого тільки не було. До прикладу, малеча не завжди в змозі вимовити Олександр Анатолійович, тож називають мене на свій лад – дядя Саша або просто Анатолійович» – розповідає Олександр Гоцик.

Молодий педагог переконаний, що у вихованні малюків важливі не лише турбота та піклування, а й чоловіча енергетика. Олександр використовує сучасні та креативні методики. Зазначає, що чоловічий підхід у вихованні – це передусім вимогливість, розум і логіка, вміння ставити цілі та досягати результатів. Однак, не зважаючи на чоловічий погляд щодо виховання малюків, Олександр з легкістю може впоратися із підготовкою дитячого свята або танцювальною постановкою, знається на кулінарії та дизайні.

Діти у захваті від свого вихователя. Дівчатка обожнюють Олександра, а хлопчики вважають його прикладом та авторитетом. Те, що виховувати малюків не зовсім чоловіча справа, спростовують і батьки вихованців. Розповідають, що спочатку ставились до Олександра скептично, проте сьогодні одноголосно запевняють, що кращого няня для дітей годі й шукати.

«Під прицілом» був Олександр Гоцик – руйнівник міфів, улюбленець малечі та справжній вихователь за покликом душі.

Ольга Цуз

Поділитися:

23 листопада – День пам’яті жертв Голодомору
23.11.2024 09:13
Щороку в четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Голодомор, якого зазнала Україна під час…
Те, що залишилося незмінним: десята історія з циклу «Старі фотографії»
22.11.2024 18:14
За 62 роки в селі Ратнів змінилися вулиці, будинки, інфраструктура, але дружба двох сусідок, Мартинюк Любові Сергіївни (1935 р.н.) та Оксенюк Ганни Федорівни (1942 р.н.), залишилася незмінною. …
У Боратині відбулась зустріч вчителів образотворчого мистецтва та технологій шкіл громади
22.11.2024 11:33
18 листопада в Боратинському ліцеї відбулася зустріч вчителів образотворчого мистецтва та технологій шкіл Боратинської громади. На заході обговорили сучасні підходи до викладання, обмінялися досвідом…