У Боратинській громаді презентували 14-томне видання творів Лесі Українки

У Боратинській громаді презентували 14 томів текстів Лесі Українки. Книгу видали до 150-ї річниці від дня народження письменниці. Представити мешканцям громади унікальне видання завітали ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось, проректори Наталія Благовірна та Юрій Громик, відповідальний секретар приймальної комісії Олег Дикий.

Презентація багатотомника відбулася на базі двох закладів освіти громади – Боратинської школи та Гіркополонківського ліцею. Науковці розповіли як створювали та опрацьовували зібрання творів, до слова, це найповніше видання творів Лесі Українки. Чотирнадцятитомник містить всі, знайдені на сьогодні тексти письменниці. Окрім того, науковці відновили фрагменти і матеріали, вилучені цензурою в попередніх виданнях. Кожна книга має розлогі коментарі, які допоможуть читачеві краще розуміти контекст.

На згадку про зустріч унікальне видання творів відомої письменниці подарували колективу Боратинської школи. Представники Лесиного вишу висловили сподівання, що невдовзі кожен охочий зможе і собі придбати всі томи, а поки ними можна користуватися, завітавши до шкільної бібліотеки.

Поділитися:

У Боратинській громаді юні футзалісти змагалися за першість
26.11.2024 19:39
У Боратинській громаді стартував другий етап «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» під гаслом «Разом переможемо». Зареєструвалися на участь в ІІ (територіальному) етапі змагань серед учнів у 2024…
Спільні зусилля для важливої справи: у Мстишинській гімназії організували благодійну ярмарку на підтримку ЗСУ!
25.11.2024 19:10
Уже вкотре Мстишинська гімназія долучається до збору допомоги нашим захисникам. 22 жовтня учні 6 класу та їх батьки провели благодійний ярмарок «Яблучні смаколики на допомогу ЗСУ». Соковиті…
Свято-Пантелеймонівський храм у селі Рованці: одинадцята історія з циклу «Старі фотографії»
23.11.2024 23:55
Цікавою є історія Свято-Пантелеймонівського храму у селі Рованці, що сягає у глибину віків. Перший храм на цій території відомий від 1545 року, за часів Сигізмунда-Августа. Саме тоді на…