Крафтових виробників України запрошують подавати заявки на фінансову допомогу

Крафтові виробникиУ Міністерстві цифрової трансформації анонсували проєкт Made in UA Support Project. Його мета – допомога малим українським виробництвам під час війни росії проти України.

У межах проєкту 100 українських крафтових виробників, які готові залишатися в країні та шукають шлях для продовження діяльності, зможуть отримати по $1000 на підтримку своїх брендів. Гроші можуть бути скеровані на будь-які цілі для підтримки виробника: маркетинг, покращення презентації товарів, представлених у магазині, логістику, виробництво тощо.

Хто може брати участь у проєкті

  • крафтові виробники фізичних товарів — декор для дому, одяг, меблі, іграшки тощо,
  • українські юридичні особи: ФОП 2, 3 групи або ТОВ,
  • підприємства, виробництво яких розташоване та залишиться в Україні.

Дедлайн прийому заявок: до 10 травня. Подати заявку www.uamadesupport.com

Перелік компаній, які отримають допомогу, буде оголошений 24 травня 2022 року на офіційному сайті проєкту.

Проєкт запустили Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», АТ «Укрпошта» та ГО TECHBUREAU за підтримки Мінцифри.

Поділитися:

У Промені відбулися змагання зі спортивного орієнтування серед учнів ліцеїв та гімназій Боратинської громади
28.11.2024 12:23
На околицях села Промінь відбулися змагання зі спортивного орієнтування «Пліч-о-пліч» Всеукраїнські шкільні ліги серед юнаків і дівчат 5–9 класів ліцеїв та гімназій Боратинської громади. У…
Як забезпечити стійкий зв’язок під час відключень електроенергії до 72 годин
28.11.2024 11:33
В умовах надзвичайних ситуацій та можливих перебоїв в енергопостачанні особливо важливо залишатись на зв’язку з рідними, близькими, а також забезпечити безперервний робочий, навчальний процес кожного…
Знижки чи пастка? Як уникнути шахраїв під час Чорної пʼятниці
27.11.2024 15:03
Чорна п’ятниця — час не тільки великих розпродажів, але й високої активності шахраїв. Вони користуються попитом на вигідні пропозиції, розраховуючи на те, що люди можуть не перевіряти надійність…