Три села: Городище, Баїв та Цеперів, мов пронизані життєдайними судинами по яких тече цілюща, джерельна вода.
Довгожителі стверджують, що 1900-х роках, при в'їзді у село - між Городищем і Баєвом був ставок, з якого били джерела і текли до самого Баєва. Називали той ставок «Панським джерелом», назва дісталась від панського маєтку - польського фільварку, який розташовувся позаду водойми.
Джерел було чимало, свої назви отримували від господарів, які проживали неподалік, до прикладу - Миколайове, Степанове, Сидорове, Трохимове, Климуве та центральним вважалося джерело, що й донині напуває нас своє життєдайною прохолодою - Криниця. Вода у Криниці славиться своїми смаковими властивостями, яким і не поступається ще одна джерельна водойма у сусідньому селі Цеперів - Безодня. Розповідь про загадкове виникнення цього джерела передавали з покоління в покоління, а особливо баївці, які любили та вміли щось розповісти цікаве, тобто «баяти». Дієслово «баяти» - це одна із версій від якої походить назва села Баїв.
Баївські бджоли не лише вміють «баяти», а й збирати солодкий нектар, який можна скуштувати у місцевому музеї, познайомитись з усіма процесами трудомісткої та благодатної роботи Божої комахи.
Місцеві жителі знайшли свій еліксир здоров'я - розпочинаючи день, із ложки меду, який запивають джерельною водою. Тож, будьте здорові!