Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Із глибоким сумом згадують людей, життя яких забрав штучний голод, організований тоталітарним сталінським режимом. Цьогоріч День пам'яті припадає на 25 листопада. До 90-х роковин Голодомору 1932-1933 років бібліотекарка с. Радомишль Людмила Демчук спільно з вчителем історії Людмилою Микитюк провели «Урок пам'яті жертв Голодомору» для учнів 10 класу Радомишльського ліцею.
У будинку культури с. Городище 24 листопада для відвідувачів підготували перегляд документального фільму «Очевидці Голодомору». Кіноперегляду передувала виставка «Жнива скорботи».
У Боратинському ліцеї бібліотекарка Руслана Фурман спільно з вчителем 8-Б класу Аліною Лежненко та 10 класу Наталією Черняк провели годину-реквієм «Гірка правда історії». Також учні мали можливість ознайомитись з літературою «Страшна правда Голодомору».
У будинку культури с. Гірка Полонка відбулася виховна година до Дня памʼяті жертв голодоморів «Памʼятаємо. Єднаємося. Переможемо», а о 16.00 учасники заходу долучилися до Всеукраїнської акції памʼяті «Запали свічку».
Під таким же гаслом провели годину вшанування пам'яті жертв голодоморів у клубі с. Озеряни спільно із бібліотекою с. Баківці. Присутні дізналися, чому саме в Україні були штучно створені голодомори. У будинку культури села Баківці година вшанування пам’яті отримала назву «Лиш пам'ять спомин береже». По її закінченню учасники заходу переглянули відеоролик «Голодомор як відповідь на селянські повстання».
В бібліотеці села Лаврів для користувачів представили тематичну книжково-ілюстраційну виставку «Голодомор. Непрощений злочин», де зібрано книги про голодомор, художні, документальні та спогади очевидців.