Всеукраїнський конгрес фермерів (ВКФ) розпочав роботу з надання консультаційної підтримки аграріям з юридичних, бухгалтерських та грантових питань у партнерстві з міжнародною гуманітарною організацією MERCY CORPS за фінансової підтримки Фонду Говарда Г. Баффета.
У межах програми підтримки фермери зможуть отримати низку послуг. Насамперед, це консультації від фахових спеціалістів з юридичних, бухгалтерських і грантових питань. Окрім того, Всеукраїнський конгрес фермерів безкоштовно надаватиме інформаційні послуги розсилки щотижневого аналітичного дайджесту з актуальними новинами, законодавчими змінами в агросфері, грантовими можливостями, змінами щодо ведення бухгалтерського обліку, подачі податкової звітності тощо.
Щотижня проводитимуться вебінари для фермерів з різних питань. Наприклад, щодо бронювання працівників агросфери, пошуку фінансування на розвиток господарства, подачі на грант, переоформлення ділянки, розблокування податкових накладних тощо.
Учасниками програми можуть стати українські господарства з невеликим обсягом обробітку землі (до 1000 га) по всій Україні.
Яка вартість послуг?
Первинна консультація для фермерів безкоштовна (юридичні, бухгалтерські питання, пошук грантів). Консультування фермерів з індивідуальних питань, які потребують детального вивчення конкретної ситуації та витребування документів фермера, відбуватиметься на умовах часткового співфінансування. Так, програма ВКФ допоможе компенсувати 75% вартості такої консультації, решту 25% – сплачує сам фермер.
Детальна інформація про програму: https://farmers.org.ua/
Контакти для звернень:
- Телефон: +380734446575
- Електронна пошта: info@farmers.org.ua