Громада спільних дій

Активні громадяни. MLS group
Громада спільних дій

Громадська участь – це необхідний, корисний та вкрай важливий механізм позитивного впливу громадськості на розвиток місцевого самоврядування. З метою вивчення думки громадськості щодо різноманітних аспектів життя громади наприкінці 2017 – на початку 2018 року у Боратинській громаді проведено масштабне соціологічне дослідження. Опитано 865 (на той час – близько 10%) мешканців громади, на основі чого – розроблено паспорт ресурсів і потреб кожного населеного пункту. У 2019 році проведено додаткове онлайн-опитування.

У червні 2019 року, в рамках Фестивалю активних громадян за підтримки Британської ради в Україні, у громаді проведено опитування жителів для виявлення слабких і сильних сторін громади, мапування ресурсів і проблемних місць, відбулася презентація напрацювань для громадськості та робота у форматі «світового кафе».

У 2020-2021 роках у Боратинській ТГ реалізували соціальний проект «Громада спільних дій». Цей проект є соціальною ініціативою запорізької компанії «MLS group». Він спрямований на те, аби допомогти громадам покращити систему управління і залучати місцевих жителів до ухвалення рішень. Боратинська громада потрапила у п’ятірку «щасливчиків», де вперше реалізувався цей проект. Фахівці «MLS group» розробили методологію та інструментарій дослідження, проаналізували його дані та підготували звіт у вигляді презентації. У свою чергу Боратинська ТГ надрукувала анкети та провела дві хвилі опитування близько 1000 мешканців громади.

опитування

опитування

опитування

опитування

опитування

Висловлюємо щиру вдячність компанії «MLS group» за ґрунтовний аналіз моніторингових досліджень і партнерам проекту – депутатам та активним жителям Боратинської сільської ради, Луцькому національному технічному університету за допомогу в зборі даних та подальшу співпрацю.