ЦНАП

U-LEAD з Європою
ЦНАП

Центр надання адміністративних послуг в громадах нині є основною точкою доступу населення до сервісів на місцевому рівні. Від якості надання послуг залежить рівень задоволеності людей життям у громаді, бажання громадян співпрацювати з місцевою владою та інвестувати власний час у громадські ініціативи.

Для того, щоб ефективно забезпечувати доступ до необхідних громадянам і бізнесу послуг в одному місці, у комфортних та прозорих умовах, у 2019 році на першому поверсі Боратинської сільської ради створено ЦНАП з віддаленими робочими місцями в інших населених пунктах громади (здійснено ремонт приміщень та обладнано робочі місця).

Приємно відзначити, що громада стала переможцем 2 раунду конкурсу Програми «U-LEAD з Європою», в рамках якої для створення Центру надано інституційну (інституційний розвиток, навчання і підвищення кваліфікації персоналу, допомога у роботі з мешканцями) та матеріальну допомогу (меблі, офісну техніку, програмне забезпечення).

ЦНАП розташований в центральній частині села Боратин в приміщенні Боратинської сільської ради, в близькій доступності до зупинки громадського транспорту. Наявні безкоштовні автомобільна та велосипедна парковки. Приміщення на першому поверсі, спеціально облаштовані, з дотриманням вимог та рекомендацій (широкі дверні пройоми, відсутність порогів, пандус, пристосовані туалетні кімнати, для людей з особливими потребами). Вже 2 роки у громаді успішно функціонує ЦНАП. На сьогодні діють центральний офіс с. Боратин, територіальний підрозділ с.Гірка Полонка та 7 віддалених робочих місць с. Баїв, с. Промінь, с. Лаврів, с. Коршів, с. Ратнів, с. Радомишль, с. Баківці. Штатна чисельність працівників відділу ЦНАП складає 15 одиниць. Адміністратори працюють з 5 денним робочим графіком на постійній основі.

Оновлений перелік адміністративних послуг затверджено Рішенням Боратинської сільської ради від 30.06.2021 р і включає 202 послуги. Послуги в ЦНАП надаються за такими напрямками: реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання, питання місцевого значення, послуги соціального характеру, земельні питання, реєстрація нерухомості, реєстрація актів цивільного стану, паспортні послуги, нотаріальні дії, послуги ДЗК, пенсійні послуги, комплексна послуга єМалятко.

У своїй роботі використовуємо програмне забезпечення із Реєстру територіальної громади RENOME ЦНАП SQS та РТГ ДМС; ПК «Погосподарський облік»; ПК «ІІС Соціальна громада»; ІС ВУЛИК та Портал державних послуг Дія.

Завітайте до Центру надання адміністративних послуг Боратинської громади, адже це зручно, доступно та комфортно!