Черняк Наталія (керівник методоб’єднання) ознайомила мовників із новими методичними рекомендаціями щодо викладання предмета на 2018-2019 навчальний рік у новому форматі «запитання-відповідь».
Шевчук Тетяна (учитель загальноосвітньої школи I-II ступеня села Промінь) поділилася власним досвідом роботи з обдарованими учнями.
Питання «Освоюємо новий освітній простір через інформаційні технології» висвітлила вчитель загальноосвітньої школи I-III ступеня села Рованці Гнатюк Марія, яка за допомогою презентації ознайомила колег із основними кроками до створення власного блогу, що сьогодні є обов’язковим елементом учительського портфоліо.
Насамкінець Черняк Наталія провела невеликий майстер-клас із використання на уроках мови та літератури програми Plickers для оптимально швидкого та результативного опитування учнів.
НУШ – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Учитель – це людина, на якій тримається реформа. Тому такі засідання покликані сприяти професійному зростанню вчителя, наданню йому свободи дій – обирати навчальні матеріали, імпровізувати та експериментувати. А від цього освітній процес тільки виграє!