Інформуємо

Рубрика, де ви знайдете актуальну інформацію щодо роботи ЦНАП Боратинської громади, адміністративних послуг та роз’яснень з інших важливих для жителів громади питань.

У ЦНАП почали прийом заяв за програмою єМалятко
У Центрі надання адміністративних послуг Боратинської сільської ради розпочався прийом заяв на комплексну послугу єМалятко. Це перша комплексна послуга, при створенні якої застосовано принцип об’єднання послуг за життєвою ситуацією. Такий сервіс дає можливість отримати бажані послуги за 20 хвилин, за однією заявою в пологовому будинку, відділах ДРАЦС, ЦНАП або на Порталі Дія. Детальніше тут: У ЦНАП почали прийом заяв за програмою єМалятко

ЦНАП Боратинської громади розбудовує діалог з мешканцями
У Боратинській громаді триває реалізація проекту «Покращення якості надання адміністративних послуг» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». У рамках завершального навчального модуля щодо інституційної підтримки ЦНАП відбувся вебінар-тренінг для персоналу Центру. Читати більше тут: «ЦНАП Боратинської громади розбудовує діалог з мешканцями»

«Дитячі» виплати ФОПам: як оформити допомогу
Фізичні особи-підприємці, що мешкають на території Боратинської громади, можуть оформити допомогу онлайн або ж звернутися до ЦНАП Боратинської сільської ради. Детальніше тут: «Дитячі» виплати ФОПам: як оформити допомогу»

Боратин Online 5: відділ ЦНАП (ВІДЕО)
Яким чином здійснюється перерахунок субсидій та соціальних виплат, чи можливо в умовах карантину отримати паспортні послуги та здійснити реєстрацію місця проживання, як отримати рішення сесії або рішення виконавчого комітету під час карантину, які основні поради жителям громади в умовах COVID-19 – коментують фахівці відділу ЦНАП. Читати більше тут: «Боратин Online 5: відділ ЦНАП (ВІДЕО)»

Закликаємо утриматися від відвідування ЦНАП без нагальної потреби
У зв’язку з поширенням коронавірусу мешканців Боратинської громади закликають утриматися від відвідування Центру надання адміністративних послуг та інших надавачів послуг без нагальної потреби. Нагадуємо, що консультації та роз’яснення щодо надання адміністративних послуг можна отримати у телефонному режимі. Детальніше тут: «Закликаємо утриматися від відвідування ЦНАП без нагальної потреби»

У Баєві та Промені працюватиме державний реєстратор
На віддалених робочих місцях ЦНАПу у селах Баїв та Промінь з 10 березня працюватиме державний реєстратор Катерина Сергіївна Маціюк. Читати більше тут: «У Баєві та Промені працюватиме державний реєстратор»

Роз’яснення щодо виплати пільг та субсидій: монетизація пільг та субсидій, реєстрація в особистому кабінеті на сайті Ощадбанку, особливості оплати житлово-комунальних послуг у разі наявності субсидії у безготівковій формі, переведення пільг у готівкову форму

До ЦНАП Боратинської громади завітали студенти Луцького НТУ
З навчальним візитом до Боратинської громади завітали студенти 2 курсу Луцького національного технічного університету. Молоді люди здобувають вищу освіту за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування». Під час візиту студенти ознайомилися з інфраструктурою громади – відвідали Боратинську амбулаторію, спорткомплекс, дитячий садок та школу, побували у місцевому ЦНАПі. Детальніше тут: «До Боратинської громади завітали студенти Луцького НТУ»

Боратинська громада розвиває ґендерно-чутливі послуги
Боратинська громада стала учасницею проекту «Практики ґендерного аналізу в громадах». Ініціативу реалізує ГО «Всеукраїнська Демократична дія» за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою». Читати більше тут: «Боратинська громада розвиває ґендерно-чутливі послуги»

Розпочав роботу державний реєстратор
У відділі ЦНАП Боратинської сільської ради розпочав роботу державний реєстратор Катерина Сергіївна Маціюк. Відтепер жителі громади можуть здійснювати державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно (право власності на житлові будинки, земельні ділянки, право оренди та ін.) безпосередньо у сільській раді. Детальніше тут: «Розпочав роботу державний реєстратор»

Інформація про отримання пільг на оплату ЖКГ у безготівковій формі
З 1 жовтня 2019 року згідно з рішенням Уряду змінено механізм надання пільг на житлово-комунальні послуги. Відтепер паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова й безготівкова. Зокрема, пільги у безготівковій формі надаватимуться через АТ «Ощадбанк». Для цього Ощадбанк вестиме персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Детальна інформація про отримання пільг на оплату ЖКГ у безготівковій формі тут: «Новий механізм надання пільг на оплату послуг ЖКГ»

Гендерний підхід – запорука ефективного функціонування ЦНАП
У роботу Боратинського ЦНАП активно впроваджують гендерний підхід. Для працівників центру та представників громадськості організували серію тренінгів, пов’язаних з гендерною тематикою. Навчання відбулося у рамках проекту «Залучення жінок до гендерної оцінки та процесу вироблення місцевих політик та послуг» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Читати більше тут: «Гендерний підхід – запорука ефективного функціонування ЦНАП»

Боратинський ЦНАП: якісні адмінпослуги та клієнтоорієнтованість
Для працівників Боратинської сільської ради організували навчання «Ділова етика та взаємодія з відвідувачами ЦНАП». Учасники тренінгу опановували ази ефективної комунікації і безконфліктного спілкування. Детальніше тут: «Боратинський ЦНАП: якісні адмінпослуги та клієнтоорієнтованість»

Інформація про послуги банку «Південний»
Акціонерний банк «Південний» — один із найбільших комерційних банків з українським капіталом, заснований у 1993 році, з головним офісом в Одесі. Банк входить до групи великих банків України за класифікацією НБУ і є універсальним банком, який надає повний спектр банківських послуг клієнтам корпоративного, малого та середнього бізнесу, а також фізичним особам через розгалужену регіональну мережу, яка налічує більш ніж 95 відділень у 18 областях України, 280 банкоматів, 23 термінали самообслуговування. Крім того, клієнти банку можуть скористатися послугами 3606 торгових терміналів. Сьогодні банк займає понад 30% ринку банківських послуг півдня України. Детальніше тут: «Послуги банку «Південний»

Фонд соціального страхування інформує

Інформація про зміни до порядку надання субсидії (травень 2019)
З травня 2019 року субсидія призначається на наступний період домогосподарствам, які одержували субсидію у попередньому періоді і у яких відсутня зазначена вище заборгованість зі сплати послуг, у грошовій готівковій формі без подання нових заяви і декларації. Детальна інформація про зміни до порядку надання субсидії тут: «Інформація про зміни до порядку надання субсидії»

Порядок оформлення соціальної допомоги багатодітним сім’ям
З 1 квітня в Україні зросла допомога багатодітним сім’ям. Відтепер уряд виплачуватиме батькам на третю і кожну наступну дитину щомісяця 1 700 грн. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років. Детальна інформація щодо механізму отримання виплати та переліку необхідних документів для отримання допомоги тут: «Порядок оформлення соціальної допомоги багатодітним сім’ям»

Пенсійні послуги стали доступнішими
Задля комфорту мешканців та якісного надання послуг з пенсійного забезпечення у Боратинській сільський раді здійснює прийом громадян головний спеціаліст Луцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області Оксана Степанівна Білевич. Для отримання консультацій звертайтеся у прийомні дні – першу і останню середу місяця з 9.00 до 12.00 год. Детальніше тут: «Пенсійні послуги стали доступнішими»

Механізм надання субсидії у грошовій формі
З березня 2019 року змінюється механізм виплати житлових субсидій. Алгоритм призначення та нарахування субсидії на оплату житлово-комунальних послуг не змінився, але були внесені зміни у механізм виплати субсидії. Відтепер діятиме два шляхи монетизації субсидії – готівковий та безготівковий. Детальніше тут: «Механізм надання субсидії у грошовій формі»

Умови урядової програми «Муніципальна няня»
З 2019 року в Україні запрацював ще один вид соціальної допомоги новоспеченим батькам – «муніципальна няня». Це додаткова грошова допомога від Уряду молодим сім’ям. Крім щомісячних 860 гривень виплат на дитину, сім’я зможе безповоротно щомісяця отримувати ще 1 626 гривень на відшкодування послуги няні. На це Уряд у Державному бюджету заклав 500 мільйонів гривень. Цією безповоротною допомогою від Уряду зможуть скористатися 25 тисяч сімей. Читати більше тут: «Муніципальна няня»

Закликаємо до обговорення концепції ЦНАП
Підготовлена Концепція створення та розвитку Центру надання адміністративних послуг Боратинської громади на 2018-2019 роки. Свої пропозиції щодо Концепції надсилайте на електронну адресу Центру надання адміністративних послуг Боратинської громади: boratyn.cnap@gmail.com. Читати більше тут: «Закликаємо до обговорення концепції ЦНАП»

У Боратинській громаді говорили про ЦНАП
Представники програми «U-LEAD з Європою» відвідали Боратинську громаду. Мета візиту – презентація Програми «U-LEAD з Європою» у напрямку «Покращення якості надання адміністративних послуг для населення» та обговорення концепції створення спільного ЦНАП у громаді. Детальніше тут: «У Боратинській громаді говорили про ЦНАП»

Поділитися: