«Виховання – велика справа: ним вирішується доля людини». Ці слова В.Г. Белінського добре відомі, вони не втрачають своєї актуальності і набувають ще більшої значущості у наш час – час формування та становлення НУШ. Сучасним навчальним закладам потрібні вчителі, які поєднують у собі високу педагогічну майстерність та духовність, що вдосконалюється протягом практичної роботи. А.С. Макаренко наголошував, що майстерності вихователя, який може дійсно завоювати серця та повсякденно впливати на діяльність та поведінку учнів, потрібно навчитись та самовдосконалюватись. В цьому й полягає головна специфіка педагогічної праці, це стало провідною метою роботи класних керівників школи села Рованці.
Відбулось ІІ засідання методичного об’єднання класних керівників школи села Рованці, тема якого «Умови успішного виховання сім’ї. Єдність вимог вчителя і батьків дітей». Досвідом роботи з використанням інтерактивних форм роботи з учнями та їх батьками поділилась класний керівник 6 – го класу Марія Віталіївна Гнатюк. Під час виступу, присутні отримали велику кількість практичних рекомендацій щодо впровадження таких форм роботи при вихованні підростаючого покоління.
Бібліотекар закладу Руслана Олексіївна Літковець розповіла про важливу роль книги у підтриманні здорового мікроклімату родини, який позитивно впливає на виховання та формування особистості школяра. У ході комунікативного тренінгу, проведеного соціальним педагогом Катериною Григорівною Бондар, вчителі під час виконання вправ, вкотре зрозуміли та усвідомили важливу роль партнерських відносин батьків та класних керівників у навчально-виховному процесі.
«Перший день осінніх канікул виявився плідним, але ми не зупиняємося на досягнутому і з нетерпінням чекаємо наступних зустрічей», – зазначає педагогічний колектив навчального закладу.